Спальний мішок Sea To Summit Quest QuII Reg (STS AQU2-WR)
Відео 2Фото 10 |
Sea To Summit Quest QuII Reg 170x75 см, t -1 °C183x75 см, t -1 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Quest QuII Reg
Усі ціни 6 →Спальный мешок Sea to Summit Quest QuII (-1/-8°C), 170 см - Right Zip, Bla | 7 011 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Quest QuII Women's Long 2019 Right Zip (Black | 6 669 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuII Women's 2019 Right Zip Regular (ST | 6 669 грн. |
Спальний мішок жіночий зимовий Sea to Summit Quest QuI (-8°C) 170см, Right | 6 669 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuII Women's 2019 Right Zip Regular (ST | 6 669 грн. |
Жіночий спальний мішок Sea to Summit Quest QuI (-1/-8°C), 170 см - Right Z | 7 011 грн. |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 150 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 150 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 102 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Sea To Summit Quest QuII Reg
Ціни на Sea To Summit Quest QuII Reg |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Quest QuII Reg | від 6 669 грн. | 6 пропозицій | ||
Sea To Summit Quest QuII Long | від 7 059 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →