Спальний мішок Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long (STS ASP3-L)
Відео 1Фото 7 |
Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long зріст до 183 см, t -2 °Cзріст до 198 см, t -2 °C |
|
Розрахований на зріст до 198 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long
Спальний мішок Sea To Summit Spark SpIII 2019 Left Zip (Light Gray/Yellow, | 20 709 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Spark SpIII 2019 Left Zip Light Gray/Yellow L | 20 709 грн. |
Спальник Sea To Summit Spark SpIII 2019 Left Zip L лівий Сірий (1033-STS A | 20 709 грн. |
Пуховий зимовий спальний мішок Sea To Summit Spark Sp III (-8°C) 198 см, L | 20 709 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Spark SpIII 2019 Left Zip Light Gray/Yellow L | 20 709 грн. |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 162 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 142 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 100 см
Модификації Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long
Ціни на Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Spark SpIII 2019 Reg | від 18 837 грн. | 7 пропозицій | ||
Sea To Summit Spark SpIII 2019 Long | від 20 709 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →