Термос Zojirushi SF-CC13 1.3 л
Zojirushi SF-CC13 |
|
Класичний термос торгової марки Zojirushi - це рішення просунутого класу, яке орієнтоване на поціновувачів активного відпочинку. Модель підійде як для подорожей та/або походів, так і для використання в ході короткострокових поїздок на природу (припустимо, на уїк-енд). Тут можна зберігати і холодні, і гарячі напої, причому заявлено, що за 6 годин їх температурні показники зміняться зовсім не суттєво (відповідно напій з льодом нагріється до 7 °С, а окріп — охолоне лише до 77 градусів Цельсія, тобто залишиться все ще дуже гарячим).
Термос Zojirushi SF-CC13 справді довго тримає температуру (особливо тепло), адже навіть через добу рідина не охолоне (53 °С). Виріб виконаний за вакуумною технологією ізоляції - має подвійні стінки з нержавіючої сталі, а за герметичність та зниження втрат тепла відповідає розбірна кришка-клапан з кнопкою. Заявлені висококласні матеріали виготовлення та інших деталей, включаючи каучукові ущільнювачі, спеціальне внутрішнє покриття Non-Stick Coating, яке не вбирає запахи і знижує трудомісткість догляду, а також відсутність шкідливих компонентів (BPA-free) у складі пластикових елементів. Окремо варто виділити наявність ручки та плечового ременя для зручного транспортування, а також додаткову чашку-піалу у комплекті постачання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Купити Zojirushi SF-CC13 1.3 л
Усі ціни 36 →Термос ZOJIRUSHI 1.3 л SF-CC13XA | 2 378 грн. |
Термос Zojirushi SF-CC13XA (1.3л), стальной 218-10011,3L-steel | 2 380 грн. |
Термос Zojirushi 1.3 л (SF-CС13ХA) Steel | 2 319 грн. |
Zojirushi SF-CС13ХA (1678.00.08) | 2 261 грн. |
Zojirushi SF-CС13ХA (1678.00.08) | 2 261 грн. |
0 0 2 2 |
Вирішив не економити на термосі, тому що часто ходжу в невеликі походи, одним словом, віддаю перевагу активному відпочинку. Об'єм 2 літри – відмінно підходить для невеликої кампанії. Обрав цей за рекомендацією друга. Загалом Зожируші багато хвалять.
Дизайн не є нічого особливого - виглядає як звичайний металевий термос, нічого нового, але і на цьому спасибі. Є зручна гумова ручка, але для 2-х літрового термоса це швидше необхідність. А ось ремінь, що йде в комплекті, справді потрібна річ. З його допомогою можна носити термос на плечі, а це круто. Утримання температури відмінне: 12 годин для нього це взагалі не проблема. Можна використовувати навіть для транспортування їжі (наприклад, супів). Використані якісні матеріали. Клапан розбірний, легко мити. У комплекті є друга чашка, але вона більше нагадує тарілку, могли б придумати щось цікавіше.
Не зручна система закривання кришки практично ніколи не вдається це зробити з першого разу. |
У порівнянні з цим, мій попередній термос тримав температуру просто жахливо. Багато хто радив мені термоси зі скляною колбою, але сталева теж чудово зберігає температуру, до того ж вона навряд чи перейде в непридатність. Одним словом – міняйте старі термоси, не шкодуйте їх. Нехай цей і досить дорогий, але працює як слід, сподіваюся, згодом його властивості залишаться на рівні. Раніше використовував дешевий термос, який практично зовсім не тримав температуру (пару годинника - це для нього була стеля). Ось, нарешті, вирішив придбати якіснішу модель і не шкодую! Модель справді вартує своїх грошей. Здатний утримувати температуру будь-якого напою протягом майже 24 годин. Звичайно, рідина поступово остигає, але у будь-якому випадку 12 годин зберігає початкову температуру. І це стосується як гарячих, і холодних рідин.
Виглядає просто, немає нічого зайвого. Є зручна гумова ручка і ремінець. Виготовлений із нержавіючої сталі, колба теж сталева. Завдяки цьому він не боїться падінь, оскільки порушити герметичність практично неможливо. Кришка одночасно є зручною (а головне великою) чашкою. Якихось серйозних недоліків поки не помітив. Є невеликі втрати температури на клапані, але у будь-якому разі 12 годин він витримує без питань. користуюся Zojirushi SF-CC18 місяць і більше |
- Температура через 6 год – 77 °C
- Температура через 24 год – 53 °C
- Ширина шийки – 70 мм
Модификації Zojirushi SF-CC13
Ціни на Zojirushi SF-CC13 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SF-CC13 1.3 л | від 1 674 грн. | 38 пропозицій | ||
Zojirushi SF-CC15 1.5 л | від 1 556 грн. | 67 пропозицій | ||
Zojirushi SF-CC18 1.8 л | від 1 351 грн. | 41 пропозиція | ||
Zojirushi SF-CC20 2 л | від 2 345 грн. | 36 пропозицій |