Спальний мішок Sea To Summit Spark SPIII Long
Відео 2Фото 4 |
Sea To Summit Spark SPIII Long легкийпух |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Spark SPIII Long
Sea To Summit Spark Spiii Long Light Grey Yellow | 20 664 грн. |
Спальник Sea To Summit Spark Sp3 Long L Сірий | 20 709 грн. |
Пуховий спальний мішок Sea to Summit Spark Sp III Long | 20 709 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості спального мішка Sea To Summit Spark SPIII Long:
- Фурнітура YKK на 1/3 довжини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →