Спальний мішок Sea To Summit Quest QuII Long (STSAQU-2-WL)
Відео 2Фото 10 |
Sea To Summit Quest QuII Long 170x75 см, t -1 °C183x75 см, t -1 °C |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Quest QuII Long
Усі ціни 8 →Спальный мешок Sea to Summit Quest QuII (-1/-8°C), 183 см - Right Zip, Bla | 7 421 грн. |
Жіночий спальний мішок Sea to Summit Quest QuII (-1/-8°C), 183 см - Right | 7 059 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuII Women's Long Right Zip Blackberry/ | 7 421 грн. |
Спальник Sea To Summit Quest QuII Women's Long 2019 Right Zip (1033-STS AQ | 7 421 грн. |
Спальний мішок женский Sea to Summit Quest QuI Right Zip Blackberry/Grape | 7 421 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішнє коло в області грудей: 155 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 136 см
- Внутрішнє коло в області ніг: 103 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Sea To Summit Quest QuII Long
Ціни на Sea To Summit Quest QuII Long |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Quest QuII Reg | від 6 669 грн. | 6 пропозицій | ||
Sea To Summit Quest QuII Long | від 7 059 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →