Жорсткий диск Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 ТБ
Фото 5 |
Seagate STLL4000200 2 ТБ4 ТБ |
|
Створено для збільшення обсягу вбудованої пам'яті ігрових консолей Sony PlayStation 4. Простота підключення та налаштування на PS4 та PS4 Pro. Зворотна сумісність із PS5. Швидкісний інтерфейс USB 3.0. Вміщується 50+ ігор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 ТБ
Усі ціни 14 →Жорсткий диск Seagate External Game Drive for Play Station 4 TB (STLL40002 | 5 616 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Game Drive для PlayStation 4TB (STLL400020 | 5 606 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Game Drive for PlayStation 4TB (STLL4000200) | 5 554 грн. |
Seagate 4.0TB Game Drive PlayStation Black (STLL4000200) STLL4000200 | 5 852 грн. |
Seagate 2.5 4TB Game Drive for PlayStation (STLL4000200) MJ-061786 | 5 599 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200
Ціни на Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 |
---|---|---|---|---|
Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STGD2000200 2 ТБ | від 4 268 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Game Drive for PS4 2.5" Black STLL4000200 4 ТБ | від 5 349 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →