Жорсткий диск Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 2 ТБ
Відео 18Фото 8 |
Seagate STKX2000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Classic Game Drive for Xbox STKX2000400 2 ТБ
Усі ціни 35 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Game Drive Xbox Black (STKX | 3 949 грн. |
Жесткий диск Seagate Game Drive Xbox 2.0TB Black (STKX2000400) STKX2000400 | 3 906 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Game Drive для Xbox 2 Tb (STKX2000400) | 4 100 грн. |
Жорсткий диск Seagate Game Drive for Xbox 2 TB (STKX2000400) | 4 812 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Game Drive for Xbox 2 Tb (STKX2000400) | 4 025 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →