Вудилище SELECT Force FRC-802M
SELECT Force FRC-802M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Force FRC-802M
Усі ціни 14 →Спининговое удилище Select Force FRC-802M 2.44m 6-26g Fast | 1 030 грн. |
Вудилище Select Force FRC-802M 2.44m 6-26g Fast (1870.31.94) | 1 083 грн. |
Удилище Select Force FRC-802M 2.44m 6-26g Fast (1870.31.94) 1870.31.94 | 1 030 грн. |
Вудилище Select Force FRC-802M 2.44m 6-26g Fast (1870.31.94) 1870.31.94 | 1 030 грн. |
Select Вудилище Select Force FRC-802M 2.44m 6-26g Fast (1870.31.94) 1870.3 | 1 030 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →