Вудилище SELECT Ritmix 782-L-T
Відео 2 |
SELECT Ritmix 782-L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Ritmix 782-L-T
Усі ціни 9 →Спиннинг Select Ritmix 782L-T 2.37m 3-15g Fast (1870.67.78) | 1 130 грн. |
Удилище Select Ritmix 782L-T 2.37m 3-15g Fast (1870.67.78) 1870.67.78 | 1 130 грн. |
Вудилище Select Ritmix 782L-T 2.37m 3-15g Fast (1870.67.78) 1870.67.78 | 1 130 грн. |
Вудлище спінінгове Select Ritmix 782-LT 2.37 м 3-15 г Fast (18706778) | 1 130 грн. |
Спінінг Select Ritmix 782L-T 2.37m 3-15g Fast,1870.67.78 | 1 100 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →