Вудлище SELECT Reflex RFL-762M
![]() |
SELECT Reflex RFL-762M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Reflex RFL-762M
Усі ціни 18 →Вудилище Select Reflex RFL-762M 2.30m 5-23g Fast (1870.75.07) 1870.75.07 | 914 грн. | ![]() |
| 914 грн. |
Select Reflex RFL-762M 2.30m 5-23g Fast (1870.75.07) Спінінг, вудка Reflex RFL-762M 2.30m 5-23g Fast (1870.75.07) | 914 грн. |
| 914 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →