Вудилище SELECT Freek FRK-862MH
Відео 5 |
SELECT Freek FRK-862MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Freek FRK-862MH
Усі ціни 17 →Спининговое удилище Select Freek FRK-862MH 2.60m 7-28g Fast | 1 170 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-862MH 2.60m 7-28g Fast (1870.31.55) | 1 187 грн. |
Удилище Select Freek FRK-862MH 2.60m 7-28g Fast (1870.31.55) 1870.31.55 | 1 170 грн. |
Вудилище Select Freek FRK-862MH 2.60m 7-28g Fast (1870.31.55) 1870.31.55 | 1 170 грн. |
Select Вудилище Select Freek FRK-862MH 2.60m 7-28g Fast (1870.31.55) 1870. | 1 170 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →