Вудилище Golden Catch Armatur Spin 270 (2039171)
Golden Catch Armatur Spin 270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Armatur Spin 270
Вудлище універсальне спінінгове Golden Catch Armatur Spin 2.70 м 100-250 г | 1 200 грн. |
Вудлище GC Armatur Spin 2.70м 100-250г, 2039171 | 1 200 грн. |
Вудлище GC Armatur Spin 2.70м 100-250г (11092) | 1 200 грн. |
Вудилище GC Armatur Spin 2.70м 100-250г | 1 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →