Вудилище Flagman Bonus 83H (FBS83H)
Фото 6 |
Flagman Bonus 83H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Bonus 83H
Спиннинговое удилище Flagman Bonus 83H 2.51м 10-45г FBS83H | 779 грн. |
Спінінг Flagman Bonus 83H 2.51м 10-45г (FBS83H) | 827 грн. |
Спінінг Flagman Bonus 83H 2,51m 10-45g (133318) | 779 грн. |
Спиннинговое спінінг Flagman Bonus 83H 2.51 м 10-45г | 973 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →