Вудлище SELECT Force FRC-862H
![]() |
SELECT Force FRC-862H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Force FRC-862H
Усі ціни 15 →Вудилище Select Force FRC-862H 2.65m 12-42g Fast (1870.70.74) 1870.70.74 | 1 240 грн. | ![]() |
| 1 240 грн. |
Select Force FRC-862H 2.65m 12-42g Fast (1870.70.74) Спінінг, вудка Force FRC-862H 2.65m 12-42g Fast (1870.70.74) | 1 240 грн. |
| 1 240 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →