Вудилище SELECT Nitro NTR-762ML
SELECT Nitro NTR-762ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Nitro NTR-762ML
Спінінг Select Nitro NTR-762ML 2.28m 4-18g Fast (1870-31-14) | 1 400 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762ML, 2.28 m, 4-18g, Fast | 1 380 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762ML 2.28 m 4-18g Fast (1870-31-14) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →