Надувний човен Intex Explorer Pro 200 Boat Set (58357)
Intex Explorer Pro 200 Boat Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Explorer Pro 200 Boat Set
Усі ціни 17 →Напівторамісний надувний човен Intex 58357 (58356) Explorer PRO 200 Set, 1 | 1 593 грн. |
Лодка надувна Intex 58357 "Explorer Pro 200" 196х102х33см 51576 | 1 895 грн. |
Двомісна гребний човен надувний пвх (196*102*33) Intex 58357 Explorer Pro | 2 270 грн. |
Надувний човен Intex "Explorer 200 PRO" помаранчевий, весла 58357 NP | 1 498 грн. |
Двомісний надувний човен Intex 58357 (196 x 102 x 33 см) Explorer Pro 200 | 1 925 грн. |
ще 12 пропозицій
anonim
17 травня 2020, 13:52
А дно нормально? Сильно не прогибается? Хорошо ли стоит на воде? #
Нечего не протекает?
Модификації Intex Explorer Pro 200 Boat Set
Ціни на Intex Explorer Pro 200 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Explorer Pro 100 Boat Set | від 937 грн. | 1 пропозиція | ||
Intex Explorer Pro 200 Boat Set | від 1 386 грн. | 17 пропозицій | ||
Intex Explorer Pro 300 Boat Set | від 1 814 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →