Вудилище SELECT Ritmix 842-ML-T
Відео 2 |
SELECT Ritmix 842-ML-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Ritmix 842-ML-T
Усі ціни 9 →Спиннинг Select Ritmix 842ML-T 2.56m 4-18g Fast (1870.67.79) | 1 190 грн. |
Удилище Select Ritmix 842ML-T 2.56m 4-18g Fast (1870.67.79) 1870.67.79 | 1 190 грн. |
Вудилище Select Ritmix 842ML-T 2.56m 4-18g Fast (1870.67.79) 1870.67.79 | 1 190 грн. |
Вудлище спінінгове Select Ritmix 842-ML-T 2.56 м 4-18 г Fast (18706779) | 1 190 грн. |
Спінінг Select Ritmix 842ML-T 2.56m 4-18g Fast,1870.67.79 | 1 160 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →