Електрогенератор Senci SC17000E
Фото 10 |
Senci SC17000E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Senci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Senci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Senci SC17000E
Усі ціни 25 →Генератор бензиновый Senci SC17000E, 8 кВт 34467 | 29 899 грн. |
Генератор бензиновый Senci SC17000E | 29 899 грн. |
Бензиновый генератор Senci SC17000E (34467) 152288 | 29 899 грн. |
Генератор бензиновий Senci SC17000E 101374-21 | 29 899 грн. |
Генератор SENCI SC17000E 10 кВт ел.старт (34467) | 29 899 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →