Електрогенератор Senci SC11000E-V
Фото 9 |
Senci SC11000E-V |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Senci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Senci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Senci SC11000E-V
Усі ціни 11 →Генератор бензиновый Senci SC11000E-V | 31 500 грн. |
Бензиновый генератор Senci SC11000E-V (34181) 152283 | 31 500 грн. |
Генератор бензиновий Senci SC11000E-V 101374-62 | 31 500 грн. |
Генератор SENCI SC11000E-V 8 кВт (34181) | 31 500 грн. |
Бензиновий генератор SENCI SC11000E-V | 37 000 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →