Електрогенератор Senci SC18000DE
Senci SC18000DE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Senci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Senci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Senci SC18000DE
Усі ціни 20 →Генератор бензиновый Senci SC18000DE | 108 000 грн. |
Бензиновый генератор Senci SC18000DE (34192) 152290 | 108 000 грн. |
Генератор бензиновий Senci SC18000DE 101374-63 | 108 000 грн. |
Генератор SENCI SC18000DE 15 кВт ел.старт (34192) | 108 000 грн. |
Бензиновий генератор SENCI SC18000DE | 98 000 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →