Електрогенератор Mast Group YH15000S
Фото 5 |
Mast Group YH15000S 230 B 400 В |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mast Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mast Group.
Купити Mast Group YH15000S
Усі ціни 18 →Бензиновый генератор Mast Group YH15000S 149897 | 107 180 грн. |
Mast Group YH15000S офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 98 999 грн. |
Бензиновый генератор Mast Group YH15000S | 107 181 грн. |
Генератор бензиновий Mast Group YH15000S 13кВт | 107 180 грн. |
Бензиновий генератор MAST GROUP YH15000S | 107 180 грн. |
Якщо вам потрібне надійне та постійне резервне живлення для енергоємного обладнання, то бензогенератор Mast Group YH15000S стане чудовим вибором, здатним забезпечити номінальне навантаження до 12 кВт.
Система запуску
Цей генератор обладнаний двома розетками з вихідною напругою 230 для побутових пристроїв і однією розеткою на 400 для трифазних приладів. Він оснащений чотиритактним двигуном об'ємом 999 см і системою запуску через електростартер. Крім того, передбачено ручний запуск за допомогою тросика та маховика.
Авторегулятор напруги
Генератор Mast Group YH15000S оснащений авторегулятором напруги (AVR), який забезпечує стабільну вихідну напругу та усуває коливання вольтажу. Це дозволяє живити навіть найвибагливішу техніку. Інформація про робочі параметри виводиться на інфо-дисплей, де відображається поточна напруга та лічильник мотогодин для врахування часу роботи генератора.
Зручність переміщення
Паливний бак генератора містить 35 літрів бензину (А-92 або А-95), забезпечуючи тривалу роботу. Незважаючи на значну вагу більше 200 кг, генератор легко переміщати завдяки чотирьом маленьким колесам транспортування, що робить його зручним і практичним рішенням. Mast Group YH15000S поєднує високу потужність і надійність, що робить його ідеальним вибором для постійного резервування енергопостачання.
Модификації Mast Group YH15000S
Ціни на Mast Group YH15000S |
---|---|---|---|---|
Mast Group YH15000 | від 95 999 грн. | 21 пропозиція | ||
Mast Group YH15000S | від 98 999 грн. | 19 пропозицій |