Блендер Sencor SBL 7171GR зелений
Фото 17 |
Sencor SBL 7171GR 2020 рікшейкер |
|
Вакуумна кришка дозволяє зберегти максимум поживних речовин. Пляшка виготовлена з тритана, який не містить шкідливих речовин, ударостійкий і не вбирає запахів. Програма SOFT для м'яких овочів і фруктів, і програма HARD для твердих.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBL 7171GR зелений
Фітнес-блендер Sencor SBL 7171GR | 2 355 грн. |
Блендер Sencor SBL 7171GR зелений (SBL7171GR) | 2 395 грн. |
Фітнес-блендер Sencor SBL 7171GR | 2 365 грн. |
Фитнес-блендер Sencor SBL 7171GR | 2 470 грн. |
Фитнес-блендер Sencor SBL 7171GR | 2 464 грн. |
Модификації Sencor SBL 7171GR
Ціни на Sencor SBL 7171GR |
---|---|---|---|---|
Sencor SBL 7171GR зелений | від 2 355 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SBL 7177CH золотистий | від 1 974 грн. | 42 пропозиції | ||
Sencor SBL 7176GD мідний | від 2 212 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SBL 7170GG оливковий | від 2 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SBL 7175RS рожевий | від 2 640 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SBL 7172BL синій | від 1 972 грн. | 34 пропозиції | ||
Sencor SBL 7173VT фіолетовий | від 2 212 грн. | 5 пропозицій | ||
Sencor SBL 7178BK чорний | від 1 853 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →