Кавоварка Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca білий (01557)
Відео 4Фото 8 |
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca білий
Усі ціни 8 →Cecotec Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Bianca (CCTC-01557) CCTC-0155 | 6 999 грн. |
Кофеварка рожковая CECOTEC Power Instant-ccino 20 Touch Bianca CCTC-01557 | 7 199 грн. |
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Bianca (01557) CCTC-01557 | 6 999 грн. |
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch Bianca (CCTC-01557) CCTC-01557 | 7 534 грн. |
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca | 9 061 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca
Ціни на Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca |
---|---|---|---|---|
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Bianca білий | від 6 762 грн. | 8 пропозицій | ||
Cecotec Cumbia Power Instant-ccino 20 Touch Serie Nera чорний | від 7 199 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →