Дорожній праска Sencor SSI 1050GR
Фото 12 |
Sencor SSI 1050GR |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSI 1050GR
Усі ціни 16 →Праска дорожня Sencor Ssi 1050GR | 1 098 грн. |
Праска Sencor Ssi 1050GR | 920 грн. |
Утюг SENCOR SSI 1050GR 41013215 | 858 грн. |
Праска SENCOR SSI 1050GR (6746604) | 849 грн. |
Утюг Sencor SSI 1050GR | 781 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →