Праска Sencor SSI 7710BL
Фото 9 |
Sencor SSI 7710BL |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSI 7710BL
Усі ціни 8 →Праска Sencor SSI 7710 BL | 1 085 грн. |
Праска з паровим ударом Sencor SSI7710BL 2400 Вт Блакитний/ Білий | 1 320 грн. |
Утюг з подачею парі Sencor SSI 7710 BL (6429602) | 1 480 грн. |
Праска з парою Sencor SSI 7710BL | 1 284 грн. |
Праска SENCOR SSI 7710 BL | 1 268 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості праски Sencor SSI 7710BL:
- Вага — 1.1 кг
- Довжина мережевого шнура – 300 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →