Соковитискач Sencor SSJ 4050NP
Відео 1Фото 9 |
Sencor SSJ 4050NP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSJ 4050NP
Усі ціни 7 →Соковитискач Sencor SSJ 4050NP | 6 540 грн. |
Соковичавниця Sencor Ssj 4050NP | 6 943 грн. |
Соковитискач шнековий Sencor SSJ 4050NP | 6 531 грн. |
Соковижималка Sencor SSJ 4050NP | 6 560 грн. |
Sencor SSJ 4050NP | 6 720 грн. |
Соковыжималка шнековая Sencor SSJ 4050NP | 6 527 грн. |
Соковитискач шнековий Sencor SSJ 4050NP | 6 521 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості соковитискачі Sencor SSJ 4050NP:
- Довжина мережевого шнура – 110 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →