Похідний ніж Cold Steel Ti-Lite 4 AUS 8A (26AST)
Відео 7Фото 6 |
Cold Steel Ti-Lite 4 AUS 8A |
|
Складаний ніж для повсякденного використання компанії Cold Steel представляє фірмову лінійку Ti-Lite. Вона поєднує рішення, виконані у стилістиці пружинних стилетів середини минулого століття. Модель можна зарахувати до EDC-виробів середнього цінового сегмента. Гладкий клинок довжиною 102 мм і товщиною 3 мм виготовлений зі сталі марки US 8A. Це метал японського виробництва, випущений спеціально для цього бренду, що характеризується відмінним рівнем твердості (57 за шкалою HRC).
Ніж Cold Steel Ti-Lite 4 AUS 8A передбачає фальшльоз до половини обуха, що підвищує проникні здібності клинка. Для розкладання передбачений безпечний замок, який відповідає за блокування леза у розкритому положенні та дає можливість легко користуватися моделлю однією рукою. Рукоятка тут виготовлена з алюмінію (у продажу також можуть зустрічатися родинні версії з композитом Zytel або склотекстолітом). Перфорація на рукоятці попереджає вислизання з долоні та додає зручності в експлуатації. З інших фішок варто виділити наявність полегшеної кліпси для фіксації на кишені, поясі тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Купити Cold Steel Ti-Lite 4 AUS 8A
Усі ціни 18 →Нож складной Cold Steel Ti-Lite 4 (длина: 222мм, лезвие: 102мм), черный, б | 3 360 грн. |
Нож Cold Steel Ti-Lite 4 Kris Blade (1260.15.13) | 3 490 грн. |
Cold Steel Ti-Lite 4 Kriss (CS-26SK4) | 3 490 грн. |
Нож тактический Cold Steel Ti-Lite 4" Kris (CS-26SK4) | 3 490 грн. |
Ніж Cold Steel Ti-Lite 4" Kriss Blade (CS-26SK4) | 3 490 грн. |
Взявши як фітжет, що б погратися. Дуже часто беру з собою на карман. Ніж подобається Оригінальність
Міцний та надійний замок Недорогий у AUS8 Зручно лежить у руці Прикольна фітжетабельність Привертає погляди Цінується у ножовій спільноті Малофункціональний, але такі ножі купують не для функціоналу)
Ні відчинення під темляк Ruslan ShiZ: користуюся Cold Steel Ti-Lite 4 AUS 8A більше року |