Похідний ніж Sencut Watauga S21011-2 (S21011-2)
Відео 5Фото 16 |
Sencut Watauga S21011-2 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencut Watauga S21011-2
Усі ціни 11 →Sencut Watauga S21011-2 | 2 070 грн. |
Карманный нож Sencut Watauga черный S21011-2 | 2 070 грн. |
Ніж складаний Sencut Watauga S21011-2 | 2 000 грн. |
Ниж Sencut Watauga Blackwash Green Micarta (S21011-2) S21011-2 | 2 070 грн. |
Ніж Sencut Watauga Blackwash Green Micarta (S21011-2) S21011-2 | 2 070 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →