Комп'ютерне крісло Sense7 Spellcaster
Відео 4Фото 11 |
Sense7 Spellcaster |
|
Надійне комп'ютерне (геймерське) крісло з регульованою високою спинкою, що відкидається, пінополіуретановим наповнювачем високої щільності, 2D-підлокітниками, що налаштовуються, надійним газліфтом і оббивкою з екошкіри. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для геймерів та IT-фахівців (програмістів, тестувальників, веб/3D/геймдизайнерів, редакторів тощо).
Завдяки ергономічним формам підійде всім охочим придбати комфортне крісло для тривалих робочих сесій. Розміри спинки та сидіння крісла Sense7 Spellcaster оптимізовані для людини зростом до 185 см, а міцна конструкція несучої рами розрахована на вагу до 150 кг. Доступний режим похитування та фіксації спинки під кутом від 90 до 160 °. Якісний газліфт забезпечує плавне регулювання висоти сидіння і відіграє роль амортизатора, що пом'якшує посадку. Передбачено налаштування положення підлокітників у двох площинах (вгору-вниз та вправо-вліво). У комплекті є дві знімні подушки (під голову і поперекова). Оббивка з гіпоалергенного екошкіри міцна і тактильно приємна.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sense7 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sense7.
Купити Sense7 Spellcaster
Усі ціни 18 →Комп'ютерне крісло для геймера Sense7 Spellcaster black/grey | 6 875 грн. |
Крісло Sense7 Spellcaster Czarno-Czerwony | 6 560 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Sense7 Spellcaster Black/Grey | 6 871 грн. |
Компьютерное кресло для геймера Sense7 Spellcaster Black/Red | 6 871 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Sense7 Spellcaster Black/Red | 6 875 грн. |