Кондиціонер Sensei SDX-48TW 141 м²
від 65 177 грн. Купити! Кондиционер SENSEI SDX-48TW/SХ-48TW канальный ИнверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Sensei SDX-48TW 141 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:141 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:4440/4180 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SDX-48TW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sensei SDX-48TW
Ціни на Sensei SDX-48TW |
---|---|---|---|---|
Sensei SDX-18TW 53 м² | від 29 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Sensei SDX-24TW 72 м² | від 35 725 грн. | 1 пропозиція | ||
Sensei SDX-48TW 141 м² | від 65 177 грн. | 1 пропозиція | ||
Sensei SDX-60TW 160 м² | від 65 216 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →