Кондиціонер Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI 26 м²
Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Купити Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI 26 м²
Усі ціни 38 →Sensei SAC-09HRWE/I | 21 975 грн. |
Кондиціонер Sensei SAC-09HRWE/I | 22 268 грн. |
Кондиціонер Sensei SAC-09HRWE/I | 24 852 грн. |
Кондиціонер Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/I | 17 046 грн. |
Кондиціонер Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/I | 16 846 грн. |
Кліматична техніка від китайського бренду Sensei заслужила позитивні відгуки покупців завдяки високій якості збірки та надійності. До того ж на її придбанні можна гарно заощадити. Найкраще тому підтвердження — недорога спліт-система Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI з прицілом на цілорічну експлуатацію.
Цілий рік без турбот
Кондиціонер дарує бажану прохолоду в літню спеку при температурі зовнішнього повітря до + 43 °C і забезпечує теплом в морозні зимові дні, коли ртутний стовпчик вуличного термометра показує температуру аж до -20 °C. Зі своїми прямими обов'язками по створенню і підтримці заданих параметрів мікроклімату модель справляється в приміщеннях житлового та офісного формату «квадратурою» до 26 м². Також кондиціонер здійснює осушення повітря і забезпечує циркуляцію повітряних мас з продуктивністю близько 500 м³/год.
Інверторне управління
Рушійною силою для розгону по жилах спліт-системи екологічно чистого фреону марки R32 виступає малошумний і енергоефективний компресор з інверторним управлінням. Завдяки знаходженню в «постійній бойовій готовності» привод забезпечує високу точність підтримки заданого температурного режиму. Однакові параметри мікроклімату у всіх куточках обслуговуваного приміщення допомагає підтримувати технологія 3D-розподілу повітряних потоків з регульованими по вертикалі жалюзі.
Бортове озброєння
Спліт-система обладнана спеціальним зимовим комплектом, який полегшує старт кліматичного обладнання з настанням холодів. Також в оснащенні моделі передбачається система очищення повітря, що складається з антибактеріального фільтра і генератора «Холодна плазма» для вироблення активних іонів водню і кисню. Опціонально кондиціонер підлягає доукомплектації адаптером Wi-Fi, в результаті чого доступ до його налаштувань відкривається з будь-якого куточка світу, де присутнє інтернет-покриття.
Модификації Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI
Ціни на Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI |
---|---|---|---|---|
Sensei Elegant Inverter SAC-09HRWE/XI 26 м² | від 15 749 грн. | 39 пропозицій | ||
Sensei Elegant Inverter SAC-12HRWE/XI 35 м² | від 17 808 грн. | 34 пропозиції | ||
Sensei Elegant Inverter SAC-18HRWE/XI 50 м² | від 26 774 грн. | 36 пропозицій | ||
Sensei Elegant Inverter SAC-24HRWE/XI 70 м² | від 32 759 грн. | 20 пропозицій |