Кондиціонер Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I 26 м²
Відео 1Фото 3 |
Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:796/685 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Aquilon SAC-09MBWS/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I 26 м²
Усі ціни 14 →Sensei SAC-09MBWS/I | 18 938 грн. |
Кондиціонер Sensei SAC-09MBWS/I | 20 216 грн. |
Кондиціонер Sensei AQUILON Inverter SAC-09MBWS/I | 14 966 грн. |
Кондиціонер Sensei AQUILON Inverter SAC-09MBWS/I | 14 766 грн. |
Кондиціонер Sensei AQUILON Inverter SAC-09MBWS/I | 14 866 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I
Ціни на Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I |
---|---|---|---|---|
Sensei Aquilon SAC-09MBWS/I 26 м² | від 14 600 грн. | 14 пропозицій | ||
Sensei Aquilon SAC-12MBWS/I 35 м² | від 15 582 грн. | 24 пропозиції | ||
Sensei Aquilon SAC-18MBWS/I 53 м² | від 24 149 грн. | 21 пропозиція | ||
Sensei Aquilon SAC-24MBWS/I 71 м² | від 31 070 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →