Кондиціонер Sensei Lux Inverter SAC-09CHI 25 м²
Фото 3 |
Sensei Lux Inverter SAC-09CHI 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:800/730 Вт, клас охолодження A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Lux Inverter SAC-09CHI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sensei Lux Inverter SAC-09CHI 25 м²
Усі ціни 11 →Sensei SAC-09CHI | 17 213 грн. |
Кондиціонер Sensei Lux Inverter SAC-09CHI | 13 785 грн. |
Кондиціонер Sensei Lux Inverter SAC-09CHI | 13 585 грн. |
Кондиціонер Sensei Lux Inverter SAC-09CHI | 13 685 грн. |
Кондиционер Sensei SAC-09CHI инвертор | 15 044 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Sensei Lux Inverter SAC-09CHI
Ціни на Sensei Lux Inverter SAC-09CHI |
---|---|---|---|---|
Sensei Lux Inverter SAC-09CHI 25 м² | від 13 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Sensei Lux Inverter SAC-12CHI 35 м² | від 13 568 грн. | 22 пропозиції | ||
Sensei Lux Inverter SAC-18CHI 50 м² | від 22 249 грн. | 20 пропозицій | ||
Sensei Lux Inverter SAC-24CHI 70 м² | від 28 199 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →