Кондиціонер Sensei Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI 70 м²
Відео 1Фото 7 |
Sensei Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:2090/2050 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Опціонально можливо підключення Wi-Fi модуля.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sensei Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI
Ціни на Sensei Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI |
---|---|---|---|---|
Sensei Nordic Inverter SAC-09HSWN/XI 26 м² | від 19 999 грн. | 23 пропозиції | ||
Sensei Nordic Inverter SAC-12HSWN/XI 35 м² | від 22 684 грн. | 6 пропозицій | ||
Sensei Nordic Inverter SAC-18HSWN/XI 50 м² | від 30 222 грн. | 22 пропозиції | ||
Sensei Nordic Inverter SAC-24HSWN/XI 70 м² | від 33 117 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →