Кондиціонер Sensei Aquilon SAC-09MBW 27 м²
Фото 10 |
Доступний побутовий кондиціонер невеликої потужності у форматі спліт-системи, призначеної для настінного монтажу. Відрізняється максимально демократичною вартістю, компактними габаритами і елегантним стриманим дизайном з прихованим світлодіодним дисплеєм на лицьовій панелі внутрішнього блока. Без проблем справляється з охолодженням/нагріванням повітря, його осушенням і завданням вентиляції з продуктивністю до 470 м³/год.
Здатний повноцінно обслуговувати житлові та офісні приміщення площею до 27 м². Кондиціонер Sensei Aquillion SAC-09MBW обладнаний надійним роторним компресором Gree Landa, працюючому на безпечному і високоефективному фреоні R410A. Компресор стійкий до температурних коливань, демонструє відмінні показники у весняно-літньо-осінніх кліматичних умовах і зберігає повну функціональність в діапазоні температур від -7 до +43 °C. Підтримує функцію автоматичного вибору режиму, при якій користувачеві потрібно лише вказати бажану цільову температуру. Завдяки сучасній схемотехніці і якісним комплектуючим демонструє високу енергоефективність класу А. Підтримує тихий нічний режим зі спеціальним температурним профілем.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sensei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sensei.
Купити Sensei Aquilon SAC-09MBW 27 м²
Усі ціни 15 →Кондиціонер Sensei Aquilon (on-off) SAC-09MBW | 10 000 грн. |
Sensei SAC-09MBW | 13 838 грн. |
Кондиціонер Sensei Aquilon ON-OFF SAC-09MBW | 10 000 грн. |
Кондиціонер Sensei AQUILON SAC-09MBW | 14 022 грн. |
Кондиціонер Sensei AQUILON SAC-09MBW | 11 274 грн. |
- авторазморожування зовнішнього блока
Модификації Sensei Aquilon SAC-09MBW
Ціни на Sensei Aquilon SAC-09MBW |
---|---|---|---|---|
Sensei Aquilon SAC-08MBW 26 м² | від 9 850 грн. | 9 пропозицій | ||
Sensei Aquilon SAC-09MBW 27 м² | від 9 399 грн. | 15 пропозицій | ||
Sensei Aquilon SAC-12MBW 36 м² | від 12 149 грн. | 24 пропозиції | ||
Sensei Aquilon SAC-18MBW 53 м² | від 19 749 грн. | 23 пропозиції | ||
Sensei Aquilon SAC-24MBW 70 м² | від 24 549 грн. | 12 пропозицій | ||
Sensei Aquilon SAC-30MBW 81 м² | від 27 300 грн. | 12 пропозицій | ||
Sensei Aquilon SAC-36MBW 105 м² | від 34 800 грн. | 12 пропозицій |