Мікрохвильова піч Sharp YC QG234AE B чорний
Фото 4 |
Sharp YC QG234AE B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC QG234AE B чорний
Усі ціни 7 →Мікрохвильовка з грилем Sharp YC-QG234AE-B | 6 082 грн. |
Sharp YC QG234AE B | 9 102 грн. |
Sharp YC-QG234AE-B | 7 434 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-QG234AE-B | 7 257 грн. |
Sharp YC QG234AE B | 9 324 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Sharp YC-QG234AE-B | 6 072 грн. |
Микроволновка с грилем Sharp YC-QG234AE-B | 6 078 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →