Електродуховка Severin TO 2052
Severin TO 2052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin TO 2052
Електропіч Severin TO 2052 | 2 112 грн. |
SEVERIN TO 2052 | 2 392 грн. |
Электропечь Severin TO 2052 | 2 592 грн. |
Духовка настільна Severin TO 2052 | 2 988 грн. |
Духовка настільна SEVERIN TO 2052 | 2 883 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →