Електродуховка Severin TO 2073
Фото 7 |
Severin TO 2073 |
|
Камінь для приготування піци.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin TO 2073
Усі ціни 9 →Духовка настільна Severin TO 2073 | 11 044 грн. |
Духовка настільна SEverin TO 2073 XXL | 12 467 грн. |
Настільна плита Severin Mini-piekarnik elektryczny TO 2073 XXL | 10 619 грн. |
Severin Mini-piekarnik elektryczny TO 2073 XXL | 10 360 грн. |
Severin TO 2073 | 15 744 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →