Мишка
Sharkoon Skiller SGM1
Відео 1Фото 8 |
Sharkoon Skiller SGM1 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharkoon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharkoon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharkoon Skiller SGM1
Бездротова миша Sharkoon Skiller SGM1 Чорна pdiscount | 1 250 грн. |
Sharkoon Skiller SGM 1 | 2 748 грн. |
Бездротова миша Sharkoon Skiller SGM1 Black Factory Recertified g1 | 1 369 грн. |
Бездротова миша Sharkoon Skiller SGM1 Black Over Stоск g1 | 1 338 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мишки Sharkoon Skiller SGM1:
- Частота зчитування: 1000 Гц
РекомендуємоПорівняти в таблиці →