Котушка Shimano Twin Power FD 1000 (TP1000FD)
Фото 4 |
Shimano Twin Power FD 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Twin Power FD 1000
Усі ціни 13 →Катушка Shimano Twin Power FD 1000 9+1BB (TP1000FD) | 18 770 грн. |
Котушка Shimano Twin Power FD 1000 9+1BB (TP1000FD) | 18 770 грн. |
Катушка Shimano Twin Power FD 1000 9+1BB (TP1000FD) TP1000FD | 18 770 грн. |
Котушка Shimano Twin Power FD 1000 9+1BB (TP1000FD) TP1000FD | 18 770 грн. |
SHIMANO KOŁOWROTEK TWIN POWER FD 1000 (TP1000FD) | 17 520 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →