Котушка Shimano Twin Power FD 4000MHG (TP4000MHGFD)
Фото 4 |
Shimano Twin Power FD 4000MHG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Twin Power FD 4000MHG
Усі ціни 17 →Катушка Shimano Twin Power FD 4000MHG 9+1BB (TP4000MHGFD) | 20 480 грн. |
Котушка Shimano Twin Power FD 4000MHG 5.81 9+1 (TP4000MHGFD) | 20 480 грн. |
Катушка Shimano Twin Power FD 4000MHG 5.81 9+1 (TP4000MHGFD) TP4000MHGFD | 20 480 грн. |
Котушка Shimano Twin Power FD 4000MHG 5.81 9+1 (TP4000MHGFD) TP4000MHGFD | 20 480 грн. |
Катушка Shimano Twin Power FD 4000MHG 5.8:1 9+1 2266.99.66 | 20 480 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →