Котушка Shimano Vanquish FB C5000XG (VQC5000XGFB)
Shimano Vanquish FB C5000XG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vanquish FB C5000XG
Усі ціни 24 →Катушка рыболовная Катушка Shimano Vanquish 19' C5000 Xg Fb 11+1BB | 20 730 грн. |
Катушка Shimano Vanquish 19’ C5000 XG FB 11+1BB (VQC5000XGFB) | 20 730 грн. |
Котушка Shimano Vanquish 19' C5000 XG FB 11+1BB (VQC5000XGFB) | 20 730 грн. |
Катушка Shimano Vanquish 19' C5000 XG FB 11+1BB (VQC5000XGFB) VQC5000XGFB | 20 730 грн. |
Катушка Shimano Vanquish 19' C5000 XG FB 11+1BB 2266.96.27 | 20 730 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →