Котушка Shimano Vanquish FC C2000S (VQC2000SC)
Відео 6Фото 3 |
Shimano Vanquish FC C2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vanquish FC C2000S
Усі ціни 8 →Котушка Shimano Vanquish FC C2000S 11+1BB (VQC2000SC) | 24 700 грн. |
Катушка Shimano Vanquish FC C2000S 11+1BB (VQC2000SC) VQC2000SC | 24 700 грн. |
Котушка Shimano Vanquish FC C2000S 11+1BB (VQC2000SC) VQC2000SC | 24 700 грн. |
Shimano Котушка Shimano Vanquish FC C2000S 11+1BB (VQC2000SC) VQC2000SC | 24 700 грн. |
Котушка Shimano Vanquish FC C2000S 11+1BB (22666811) | 24 700 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →