Котушка Shimano Vanquish FC C2500SXG (VQC2500SXGC)
Відео 6Фото 3 |
Shimano Vanquish FC C2500SXG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vanquish FC C2500SXG
Усі ціни 12 →Котушка Shimano Vanquish FC C2500S XG 11+1BB (VQC2500SXGC) | 24 700 грн. |
Катушка Shimano Vanquish FC C2500S XG 11+1BB (VQC2500SXGC) VQC2500SXGC | 24 700 грн. |
Котушка Shimano Vanquish FC C2500S XG 11+1BB (VQC2500SXGC) VQC2500SXGC | 24 700 грн. |
Shimano Котушка Shimano Vanquish FC C2500S XG 11+1BB (VQC2500SXGC) VQC2500 | 24 700 грн. |
Катушка Shimano Vanquish FC C2500S XG 11+1BB 2266.68.13 | 24 700 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →