Свердловинний насос Shimge 3SGm1.8/14
Shimge 3SGm1.8/14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shimge 3SGm1.8/14
Ціни на Shimge 3SGm1.8/14 |
---|---|---|---|---|
Shimge 3SGm1.8/7 | від 6 116 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/10 | від 7 054 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/14 | від 8 927 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/20 | від 10 834 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/27 | від 12 881 грн. | 2 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/33 | від 12 412 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →