Свердловинний насос Optima 4SDm 6/11
Відео 1Фото 4 |
Optima 4SDm 6/11 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 4SDm 6/11
Усі ціни 20 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 4SDm6/11 1100Вт | 8 966 грн. |
Optima 4SDm6/11 | 8 966 грн. |
Насос свердловиний Optima 4SDm6/11 1,1 кВт 69м + пульт + кабель 15м 171013 | 8 966 грн. |
Насос скважинный Optima 4SDm6/11 1,1 кВт 69м + пульт New | 8 966 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 4SDm6/11 1,1 кВт 69м | 8 966 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 4SDm 6/11
Ціни на Optima 4SDm 6/11 |
---|---|---|---|---|
Optima 4SDm 3/6 | від 6 041 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/9 | від 6 151 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/20 | від 8 547 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/11 | від 8 518 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/10 | від 20 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/11 | від 6 704 грн. | 39 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/14 | від 9 681 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 4SDm 3/15 | від 7 860 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 4SDm 3/27 | від 13 407 грн. | 11 пропозицій | ||
Optima 4SDm 6/20 | від 12 789 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →