Свердловинний насос Shimge 3SGm1.8/33
Shimge 3SGm1.8/33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge 3SGm1.8/33
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 1100Вт Hmax 142 | 12 412 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE 3SG(m) 1.8/33-1.1 кВт, Н 142(109)м, Q 45(30)л/х | 12 412 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 1100Вт Hmax 142 | 12 412 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE 3SGm 1.8/33-1,1 | 12 413 грн. |
Модификації Shimge 3SGm1.8/33
Ціни на Shimge 3SGm1.8/33 |
---|---|---|---|---|
Shimge 3SGm1.8/7 | від 6 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/10 | від 7 054 грн. | 5 пропозицій | ||
Shimge 3SGm1.8/14 | від 8 927 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/20 | від 10 834 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/27 | від 12 881 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SGm1.8/33 | від 12 412 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →