Свердловинний насос Dongyin 778446
Dongyin 778446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778446
Усі ціни 6 →Dongyin насос центробежный 1.3кВт H 148(114)м Q 55(35)л/мин 70м кабеля mid | 12 406 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 1.3 кВт. (778446) | 12 375 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 4QJED3-21-1.3 (778446) | 12 375 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 1.3кВт H 148(114)м Q 55(35)л/хв Ø102мм 70м каб | 10 692 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 1.3 кВт H 148(114) м Q 55(35) л/мин ?102 | 12 375 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.3 кВт Hmax 148 м Qmax 55 л/хв (778446) | 12 375 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dongyin 778446
Ціни на Dongyin 778446 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778441 | від 5 586 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778442 | від 6 373 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778443 | від 7 234 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778444 | від 8 432 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778445 | від 8 706 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778446 | від 10 692 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778447 | від 7 843 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778448 | від 8 536 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →