Ксенон Sho-Me HB4 6000K 35W Kit
Sho-Me HB4 6000K 35W Kit 1 шт2 шт, Блок розпалювання |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sho-Me HB4 6000K 35W Kit
Комплект ксенону Sho-Me HB4(9006) 6000K | 1 649 грн. |
Комплект ксенону Sho-Me HB4 9006 6000К (6156837632) | 1 758 грн. |
Комплект ксенону Sho-Me HВ4 9006 6000К Infolight (НB4 6К S-M I) | 2 041 грн. |
Комплект ксенону Sho-Me HВ4 9006 6000К Infolight +50 (НB4 6К S-M I 50) | 2 155 грн. |
Світлодіодні лампи LED Sho-Me F1 HB4 (9006) 6000k 6000Lm 12-24v 26w | 2 691 грн. |
Модификації Sho-Me HB4 6000K 35W Kit
Ціни на Sho-Me HB4 6000K 35W Kit |
---|---|---|---|---|
Sho-Me HB4 6000K 35W 1pcs | від 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Sho-Me HB4 6000K 35W Kit | від 1 649 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →