LED лампа Sho-Me F3 H15 6500K 2pcs
Sho-Me F3 H15 6500K 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sho-Me F3 H15 6500K 2pcs
Усі ціни 6 →Led лампы Sho-Me F3 H15 20W | 2 947 грн. |
Комплект світлодіодних ламп Sho-Me F3 H15 20W | 3 038 грн. |
LED лампи Sho-Me F3 H15 6500K 20W | 2 930 грн. |
Світлодіодні лампи Sho-Me F3 Н15 20W 4000Lm 6500K (2шт) | 2 999 грн. |
LED автолампи Sho-Me F3 H15 20W | 3 038 грн. |
Світлодіодні лампи LED Sho-Me F3 H15 6500k 4000Lm 12-24v 20w | 3 364 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →